Vrabotuvanje.com - Касиери во ,,Dream Zone’’ (Diamond mall) - Скопје - ЛИМАК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери во ,,Dream Zone’’ (Diamond mall)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛИМАК ДОО

Дали сакате да бидете дел од тимот на ,,Dream zone,,?

 

Забавниот центар ,,Dream zone,, има потреба од :
 

КАСИЕРИ
 

Опис на позицијата:

 • Обезбедување на брза, ефикасна и пријатна услуга на клиентите преку обработка на трансакции на каса
 • Преставување на пријатна и професионална присутност во секоја интеракција со клиенти
 • Прецизно куцање на каса и прецизно броење на пари и правилно управување со касовите средства
 • Помагање на клиенти со било какви прашања или проблеми што можат да настанат во врска со трансакциите

Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Задолжителни претходно работно искуство на каса
 • Одлични комуникациски вештини
 • Организациски како и способности за решавање на проблеми
 • Тимски играч
 • Флексибилност за работа во смени вклучувајки втора смена и работа во викенди.

Компанијата овозможува:

 • Почетна загарантирана плата 30.000 денари со можност за заработка и над 40.000 денари.
 • Додаток на плата за топол оброк
 • Годишен одмор во интервал од 21 ден
 • Регрес за годишен одмор повисок од законски пропишаниот
 • Ваучери за пазарање и подароци
 • Тим билдинг активности и многу забава
 • Можности за иден развој и напредок

 

Со нетрпение ја очекуваме твојата апликација,

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде