Vrabotuvanje.com - Комерцијалист за клучни купувачи - Куманово - Куманово - Млекара АД Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист за клучни купувачи - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

  • Млекара АД Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде