Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - касиер - Скопје - Скопје - ДИМ МАРКЕТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - касиер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДИМ МАРКЕТ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде