Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Кочани - Кочани - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент - Кочани

Кочани

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

Спорт Висион има потреба од професионални, комуникативни и креативни

луѓе кои сакаат да станат дел од меѓународна компанија која нуди континуиран развој и унапредување. Објавуваме оглас за вработување на 

Продажен асистент - КОЧАНИ

Доколку сте:

 • Енергични
 • Комуникативни
 • Лојални
 • Амбициозни
 • Љубопитни

Услови:

 • ССС/ВСС
 • Со или без работно искуство
 • Англиски јазик – мин. А1 ниво
 • Познавање на MS Office пакет

Нудиме:

 • Можност за заработка до 35.000 денари
 • Дополнителни средства за месечни остварувања
 • Платена обука и менторство
 • Платен годишен одмор
 • Тимска работа
 • Професионален развој, континуирани обуки и напредок
 • Бенефиции при купување

Работни задачи:

 • Услуга на потрошувачи во продажен салон
 • Прием и изложување на роба според стандардите на компанијата
 • Организација и средување на магацински простор
 • Други работни задачи поврзани со секојдневното функционирање

Ако се препознавата во бараниот профил, ја очекуваме Вашата апликација да ја испратите преку полето брза апликација.

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде