Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје


​ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје е брзорастечка компанија за вршење на поштенски услуги настаната како спој на љубовта помеѓу Велосипедизмот, здравиот начин на живот, спорт и рекреација и препознатливиот долгогодишен потенцијал на искусните доставувачи за курирски услуги на правни и физички лица.

Секојдневно обезбедуваме брза, ефикасна, еколошка достава по пристапни цени, која го унапредува секојдневното работење со минимални трошоци.

 
ЕКО ЛОГИСТИК СЕРВИС ДООЕЛ Скопје,
има потреба од вработување на кандидати на позицијата:
 
МАГАЦИОНЕР
(2 извршители)
 
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија
 • Познавање на работа со компјутер
 • Со или без претходно работно искуство
 
Одговорности и задачи:
 • Грижа за магацин
 • Примање и процесирање на роба
 • Евиденција на влез, излез и состојба на роба
 • Набавување, спроведување и пакување на нарачки
 • Вршење попис на робата
 
Посакувани компетенции: 
 • Организациски вештини
 • Подготвеност за тимска работа 
 • Способност за решавање на проблематични ситуации 


Ние нудиме, работа во смена со полно работно време и попладневна работа од 4 часа со скратено работно време

Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, Ве молиме испратете ја Вашата апликација (CV) електронски преку полето Брза Апликација со задолжителна назнака за позицијата за која аплицирате.
 
Ќе бидат контактирани само кандидатите во потесен круг на селекција.​
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде