Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги МЕБЕЛ ВИДЕНОВ ДООЕЛ Скопје

 

Ние знаеме дека секој има свое чувство на комфорт во својот дом, затоа се трудиме да дизајнираме мебел кој одговара на сечиј вкус и избор.
Фирмата „Мебел Виденов“ има потреба од:

МАГАЦИОНЕР
 

Потребни квалификации:

 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Работа на компјутер (софтвер кој го користи фирмата)
 • Познавање на стандардите и карактеристиките на крајниот продукт
 • Учество во правење на инвентар во магацинот
 • Како предност ќе се смета познавање на работа со дигалка на палети и виљушкар
 • Комуникативност
 • Способност за работа во тим и индивидуално
 • Одговорност кон работните задачи

Ние Ви нудиме:

 • Пријатно работно окружување
 • Редовни месечни примања
 • Работа на празници и викенди (8 работни часа во денот)
 • Стимулирачки дополнителен систем на плаќање (бонуси)


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде