Vrabotuvanje.com - Помошник магационер - Скопје - Скопје - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник магационер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

Проверете зошто НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Спорт Висион  има потреба од професионални, комуникативни и креативни
луѓе кои сакаат да бидат дел од нашата Екипа. 

Со цел континуиран развој и унапредување на компанијата, објавуваме оглас за вработување на 

ПОМОШНИК МАГАЦИОНЕР - СКОПЈЕ

Потребни квалификации и знаења:
 • Образование: ССС 
 • Со или без работно исксутво
 • Работа со компјутери: основно познавање на MS office пакет
 
Главни обврски и одговорности на позицијата:
 • Прием на роба: истовар, сортирање, лепење на декларации, складирање;
 • Обезбедување на бараните артикли за продажни асистенти
 • Одржување на магационот во состојба која е пропишана со процедури
 
Личен профил:
 • Трудољубивост 
 • Лојалност и посветеност
 • Способност за работа под притисок и во кратки рокови, 
 • Мотивација за работа во тим.

Кандидатите кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил, ги покануваме да аплицираат. Апликацијата, со Вашето CV и Мотивационо Писмо, испратете ги преку полето Брза Апликација до 30.9.2021. година со назнака “Помошник магационер”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде