Vrabotuvanje.com - Вилушкарист - Скопје - ПЕКАБЕСКО АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПЕКАБЕСКО АД


ПЕКАБЕСКО АД

АКО САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ТИМОТ НА УСПЕШНА КОМПАНИЈА

Производителот на сувомесни производи и трговец на големо  со прехрамбени производи ПЕКАБЕСКО АД заради остварување на целите ви нуди  слободни работни позиции:

вилушкарист

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • Минимун ССС
  • Најмалку 2 (две) години работно искуство за возење моторен и електричен виљушкар  
  • Со лиценца за работа со моторен и електричен виљушкар  
  • Трудољубивост и волја за работа
  • Способност за тимска работа
Работниот однос се склучува на одредено време 3 месеци со можност за продолжување, вкупни примања 25.000,00 ден, плус храна и превоз. Работно време понеделник-петок од 11-19 часот, преку една сабота дежурство, а неделното работно време изнесува 40 часа. Избор ќе се изврши во рок од 10 (десет) дена, по истекот на рокот за пријавување  во зависност од бројот на пријавените кандидати. 

Напомена: молбите на кандидатите кои не ги исполнуваат горе наведените услови нема да се разгледуваат.
Испратете го вашето CV (молба) преку полето Брза Апликација.

Апликациите да се достават заклучно со 30.09.2021
година.
Ќе бидат контактирани кандидатите кои ги задоволуваат критериумите.

Пекабеско АД

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде