Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ОРБИКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОРБИКО ДОО

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.

Орбико има потреба од огласување за подолу наведената работна позиција:
 


МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК ВО МАГАЦИН
(Реон Скопје)

 

 

Главни одговорности:

  • Задолжен за прием, пренос и издавање на роба
  • Редење и складирање на робата според одредени процедури
  • Подготовка на роба за достава
  • Одржување хигенски простор

Профил на кандидатот:

  • Образование минимум ССС
  • Професионален и одговорен пристап кон работата
  • Способност за тимска работа

 

Испратете Ваша професионална биографија (CV), најдоцна до 17.08.2022 година преку полето Брза Апликација.

Само избраните кандидати ќе бидат повикани на интервју.

Со аплицирање, се согласувате вашите информации да се чуваат во нашата база на кандидати во рок од 12 месеци.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде