Vrabotuvanje.com - Персонал за работа во магацин - Скопје - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа во магацин - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:

ПЕРСОНАЛ ЗА РАБОТА ВО МАГАЦИН
 

*Работно време е во две смени, 40 часа неделно.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум ССС;
  • Комуникативна, динамична и ведра личност
  • Познавање на Англиски јазик (ќе се смета за предност)

Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто.

Огласот трае до пополнување на работните места.

 

Сите заинтересирани кандидати да достават  кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде