Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Натусана Македонија ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Натусана Македонија ДОО Скопје 

Натусана Македонија ДОО Скопје со седиште на ул.Качанички пат 174 Визбегово, постои на пазарот од 2004 година и се занимава со продажба на лекови, додатоци на исхрана и козметика.

МАГАЦИОНЕР

 

Работното време е од 07:00 часот до 15:00 часот.

За работата во магацин не е неопходно претходно искуство, а работата се состои од:

  • Прием на роба,
  • Редење на роба,
  • Пакивање и припрема на роба,
  • Проверка на фактури и одржување на робата.

Не се работи викенди и празници.

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата Биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде