Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ФУД БАР ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФУД БАР ДОО
 • Адреса: ул.Перо Наков бр.31, 1000 СкопјеМАГАЦИОНЕР
 

Потребни квалификации:

 • Потребно е работно искуство во магацинско работење
 • Познавање на работа со компјутер
 • Возачка дозвола Б категорија

Одговорности и задачи:

 • Врши квалитативен и квантитативен прием, истовар, складирање и издавање на репроматеријали, суровини и други производи за потребите на производниот процес во и од магацинот;
 • Прибира приемници и испратници потребни за евиденција на примен и издаден материјал;
 • Одговара за правилна евиденција при прием и издавање на материјали на магацинска картица во магацин, согласно Упатството за начинот и постапката на изготвување, движење, доставување и чување на материјално финаносвата документација на Друштвото;
 • Одговара за навремено и точно извршување на подготвителните работи, а кои се однесуваат на вршење редовен или вонреден попис од страна на Друштвото;
 • Одржува ред и хигиена во магацинот
 • Почитува правилата и процедури во работењето 
 • Врши подготовка на стоката (готов производ) за товарење
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде