Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО

Градска кафеана во срцето на Скопје создадена за сите оние кои знаат да уживаат.
Го прошируваме тимот и сакаме да станете дел од нас!

КЕЛНЕР/КА
 

Посакувани способности и вештини:

  • Завршено образование во областа на угостителството ќе се смета за предност
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Основно познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
  • Основно познавање на работа со компјутери

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска и самостојна работа


 Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!
Телефонски број за контакт: 
071 822 823.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде