Vrabotuvanje.com - Касиер - Скопје - Скопје - ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГЛОБАЛ ГАМИНГ ДОО
 

 

Винер слот клуб е претпознатлив бренд на компанијата Глобал Гаминг која поседува 11 локали низ Македонија. Секој слот клуб е опремен со рулет и слот автомати од најновата технологија. Нашата компанија работи според високи стандарди и најголем фокус е ставен на грижа и гостопримство на своите клиенти.

Грижата за вработените е приоритет на компанијата.

Динамиката и растот на компанијата отвори пат до нови работни места, а моментално сме во потрага по:

Касиер во скопје

Бара:

 • Минимум завршено ССС;
 • Флексибилност и проактивност;
 • Друштвеност, комуникативност и позитивен став;
 • Самоиницијативност во секојдневната работа, тимска работа и способност за работа под притисок;
 • Умешност во решавање на конфликтни ситуации;
 • Чесен однос кон работата, доверливост, лојалност и одговорност;
 • Прецизност и брзина во извршување на секојдневните работи;
 • Одговорно и правилно ракување со парични средства.

Нуди:

 • Вреднување и наградување за вашата работа и залагање.
 • Приватно здравствено осигурување
 • Тим билдинг активности

Ве молиме Вашето CV испратете го преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде