Vrabotuvanje.com - Mагационер - Скопје - ОСКАР-БЕБЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ОСКАР-БЕБЕ ДОО
 • Адреса: Перо Наков, 31, 1000 Скопје

  

ОСКАР БЕБЕ ДОО има потреба од следната работна позиција:

 
МАГАЦИОНЕР


Потребни квалификации:
 • Минимум средна стручна подготовка;
 • Пожелно, но не и неопходно е претходно работно искуство во магацинско работење;
 • Поседување на возачка дозвола Б – категорија;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на друг странски јазик ќе се смета за предност​​.


Основни задачи и одговорности:

 • Грижа за магацин;
 • Евиденција на влез и излез на роба;
 • Евиденција на состојба на роба;
 • Распоредување на роба во магацин;
 • Вршење попис на роба.


​​Личен профил:

 • Комуникативност, динамичност и флексибилност;
 • Прецизност, сигурност;
 • Менаџирање со време, почитување на рокови;
 • Способност за тимска и самостојна работа;
 • Позитивен став.Сите заинтересирани кандидати може да се пријават преку полето "Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде