Vrabotuvanje.com - Продавач - Штип - Штип - Comodita
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач - Штип

Штип

Рок за пријавување:

 • Comodita

Comodita Home е најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот. Во Март 2015 година Comodita Home и официјално се појавува на пазарот како самостоен бренд најпрво со 8 продавници, за денеска, по 5 години, да брои 48 продажни салони во целиот регион

Comodita, објавува оглас за следната работна позиција:

ПРОДАВАЧ
Локација: Штип


Потребни квалификации:

 • Минимум средно образование
 • Поседување на вештини за продажба
 • Пожелно претходно работно искуство во продажба
 • Основно познавање на компјутери
 • Способност за индивидуална и тимска работа


Личен профил:

 • Динамична и иницијативна личност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Посветеност, лојалност и одговорност
 • Свесност за други култури 
 • Грижа за беспрекорност

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде