Vrabotuvanje.com - Оператори - Скопје, Кавадарци, Дебар, Тетово и Радовиш - ГРАНД СЛОТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Кавадарци, Дебар, Тетово и Радовиш

Рок за пријавување:

  • ГРАНД СЛОТ ДОО

 

ВРАБОТУВАМЕ!

ОПЕРАТОРИ

Реон: Скопје, Кавадарци, Дебар, Тетово и Радовиш


ПОТРЕБНИ  КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено ССС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Познавање на работа со компјутери.
     

СПОСОБНОСТИ И ВЕШТИНИ

  • Одговорна, чесна и посветена личност;
  • Флексибилност и проактивност;
  • Друштвеност, комуникативност и позитивен став;
  • Способност за индивидуална и тимска работа.

Доколку сте заинтересирани за позицијата испратете Ваша кратка биографија
преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде