Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Скопје - ЦИНЕПЛЕХХ МКД ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЦИНЕПЛЕХХ МКД ДОО Скопје

Заради зголемен обем на работа, потребни ни се ведри, комуникативни и насмеани личности за следната позиција:

Касиер/ка(продавач на билети/храна и пијалоци)
2 Извршители

Потребни квалификации:

  • Кандидатите потребно е да се полнолетни
  • Основно познавање на англиски јазик
  • Со и без работно искуство

​​Работа во смени, 5 дена во неделата по 8 часа.

Доколку мислиш дека баш ти се гледаш како дел од тимот на Cineplexx, прати ни ја твојата биографија преку полето "Брза Апликација" со назнака ЗА КАСИЕР најдоцна до 20.07.2024.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде