Vrabotuvanje.com - Продажба (трговија) - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Продажба (трговија) - Огласи

Менаџер на продажба

Сити Вендинг

Скопје

Рок за пријавување:

Менаџер на продажба

Продажен персонал за во маркети

АГРОТЕХНА

Скопје

Рок за пријавување:

Продажен персонал за во маркети

Продавачки - Кисела Вода

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Продавачки - Кисела Вода

Продавачки - Карпош

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Продавачки - Карпош

Доставувачи на храна - Реон Кисела Вода

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Доставувачи на храна - Реон Кисела Вода

Доставувачи на храна - Реон Карпош

Pizza Jakomo

Скопје

Рок за пријавување:

Доставувачи на храна - Реон Карпош

Продажен агент за графички материјали

ПОПЕ КОМПАНИ ДОО

ул. Горно Лисиче бр.210

Рок за пријавување:

Продажен агент за графички материјали

International Account / Clients Manager - Sales Executive

ЕУРОЕВЕНТС ДОО

Скопје

Рок за пријавување:

International Account / Clients Manager - Sales Executive

Општи работници

Тими Ком

Кичево

Рок за пријавување:

Општи работници

Менаџер за малопродажба

Ambrela Корпорација д.о.о.

Скопје

Рок за пријавување:

Следна страна

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде