Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - ПАЛМА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПАЛМА ДОО
 

 

Слаткарница „Палма“ (Аеродром)
има потреба од следната работна позиција

Продажен персонал​
 

Потребни квалификации: 
  • Минимум средно образование;
  • Пожелно е претходно работно искуство на иста или слична позиција;
  • Пожелно основно познавање на англиски јазик.
Личен профил: 
  • Вредна и одговорна личност;
  • Ведрост и  комуникативност;
  • Лојалност, флексибилност и енергичност;
  • Способност за индивидуална и тимска работа;
  • Способност за работа во смени;
  • Професионален однос кон работата и клиентите.

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде