Vrabotuvanje.com - Асистенти за продажба - Скопје - Bonatti
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистенти за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 

 


Компанијата ЛЕОМАР ГРОУП доо е овластен дистрибутер на брендот за долна облека Bonatti, со сопствена малопродажна мрежа од 14 продавници.

Поради отворање нови продажни места, имаме потреба за проширување на Bonatti тимот со:

АСИСТЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА
за продавници во Скопје

Вработените ќе бидат дел од прекрасна динамична работна атмосфера и опкружување, во кое секој има можност да го даде својот максимум.

Обврски и квалификации:

  • Желба за работа;
  • Ведрина, љубезност и комуникативност;
  • Грижа и ориентираност кон клиенти;
  • Способност за работа во смени и во различни денови од неделата;
  • Грижа за естетски изглед на изложените артикли, како и за хигиената во продавницата;
  • Познавање работа на компјутер.

Ние нудиме пријатна работна средина и солидна плата.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор ќе бидат контактирани.

Своите апликации испратете ги преку полето Брза Апликација.

 
     
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде