Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на бензинска пумпа - Тетово - Тетово - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на бензинска пумпа - Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

  • Gulf Oil

GULF бензинска пумпа има потреба од

ПРОДАВАЧ/КА НА БЕНЗИНСКА ПУМПА - Тетово


ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени


ПОТРЕБНИ ПОСЕБНИ УСЛОВИ ЗА ВРШЕЊЕ НА РАБОТАТА:

  • Познавање на работа со компјутери и софтверски програми
  • Возачка дозвола Б категорија
 
НАПОМЕНА: Работните задачи ќе се извршуваат на Бензинска Пумпа во Тетово.

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака
“за оглас Продавач/ка на бензинска пумпа”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде