Vrabotuvanje.com - Референт за продажба (м/ж) - Скопје - ТИНА ВЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТИНА ВЕТ ДОО
 • Адреса: Мито Хаџивасилев Јасмин, 1000 Скопје

ПЕТ ШОП ТИНА ВЕТ 
има потреба од пополнување на 5 (пет) работни места
за следната работна позиција:

 

РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА (м/ж)

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
 • Минимум завршено средно образование;
 • Со или без претходно работно искуство на иста или слична позиција;
 • Напредно познавање на англиски јазик;
 • Основно познавање на работа со компјутер.
ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
 • Одговорност и професионалност во извршувањето на работните задачи;
 • Способност за работа под притисок;
 • Одлични комуникациски и организациски вештини;
 • Способност за тимска работа;
 • Иницијативност, флексибилност и енергичност.

Вашето CV со телефонски број и фотографија пратете го преку полето Брза Апликација.
Препорака и мотивационо писмо се пожелни.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде