Vrabotuvanje.com - Продавач/ка - Марко Крале 1- Бутел 1 - Marktory A
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Марко Крале 1- Бутел 1

Рок за пријавување:

  • Marktory A
  • Адреса: Marko Krale 1, 1000 SkopjeСтанете дел од нашиот тим!

Моментално, имаме потреба од:

ПРОДАВАЧ/КА

Локација: во тобако Бутел

Дополнителни информации:

Втора смена работно време или на пола работно време;

Исплата на сите додатоци за плата (прекувремена работа; k15 )

Бонус за личен и професионален развој;

Здрава и безбедна работна средина.

Тобакото се наоѓа на ул, Марко Крале 1 - Бутел 1

Почетна плата од 25000-30000

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија, електронски преку полето Брза Апликација.

Тел.број: 078400319

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде