Vrabotuvanje.com - Администратор во сектор финансии - Скопје - СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор во сектор финансии

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ ВИСИОН ДООЕЛ


 

НИЕ СМЕ ЕКИПА!

Во потрага сме по:

АДМИНИСТРАТОР ВО СЕКТОР ФИНАНСИИ

Потребни квалификации и знаења:

 • Образование: ССС/ВСС
 • Познавање на англиски јазик Главни обврски и одговорности на позицијата:
 • Водење на финансиски и административни работи,
 • Изготвување на влезни и излезни фактури,
 • Помош при евиденција на основни средства,
 • Сложување на картици со добавувачи/коминтенти,
 • Изготвување на конфирмации,

Личен профил:

 • Изразено аналитичко мислење и организираност
 • Висок степен на одговорност
 • Систематичен пристап и фокус на детали
 • Способност за работа под притисок
 • Желба за напредок и учење 

Кандидатите кои имаат интерес за позицијата и се препознаваат во бараниот профил ги покануваме да аплицираат со CV и мотивационо писмо. Краен рок за доставување на апликациите е 29.02.2024 година, преку Брзата Апликација со назнака ,,АДМИНИСТРАТОР ВО СЕКТОР ФИНАНСИИ” Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде