Vrabotuvanje.com - Продавачка во пекара во Тафталиџе - Скопје - КИСМИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачка во пекара во Тафталиџе

Скопје

Рок за пријавување:

  • КИСМИ ДООЕЛ
 

Бурекџилница КИСМИ  има потреба од продавачи во новоотворената пекара во населна Тафталиџе.

Продавачка
во пекара во Тафталиџе

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Со или без работно искуство

Што нудиме:
 

  • Плата 29.500 денари
  • Регрес за годишен одмор 40.000 денари

Сите заинтересирани за подетални информации може да добијат на следниот телефонски број:

070 810 779 - Лице за контакт Горан

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде