Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје - Колор Хаус Трејд
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал

Скопје

Рок за пријавување:

  • Колор Хаус Трејд

 

НИЕ СМЕ COLOR HOUSE - ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ПРОДАВНИЦА ЗА БОИ, ЛАКОВИ И АВТО БОИ.

ПОРАДИ ЗГОЛЕМЕН ОБЕМ НА РАБОТА ВО ПОТРАГА СМЕ ПО НОВ ПРОДАЖЕН ПЕРСОНАЛ.

дОКОЛКУ СЕ ПРЕПОЗНАВАТЕ ВО ДЕЈНОСТА И ПОСЕДУВАТЕ НЕКОИ ОД СЛЕДНИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ, АПЛИЦИРАЈТЕ ВЕДНАШ.

Ние Ви нудиме:

  • Вработување со полно работно време
  • Редовни месечни примања (30.000-33.000 денари)
  • Работа во две смени, 40 работни часа неделно

Од Вас очекуваме:

  • Завршено средно образование
  • Способност за комуникација и тет а тет продажба
  • Желба за развој и понатамошно учење

Кандидатите со претходно работно искуство во областа ќе имаат предност.

ВАЖНО: Поради специфичноста на индустријата, пожелно е кандидатите да се од машки род

 


​Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, пратете Ваша апликација со професионална биографија преку полето "Брза Апликација"!

 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде