Vrabotuvanje.com - Продавач/ки / Магационер - Охрид - Маркет ВИПС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ки / Магационер

Охрид

Рок за пријавување:

 • Маркет ВИПС
 • Адреса: Marko Cepenkov 1, 6000 Ohrid
 • Телефон: 070968256

Продавач/ки / Магационер

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Со или без претходно работно искуство.

Опис на работни задачи:

 • Планирање и организирање на продажни активности;
 • Услужување на клиенти и продажба.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.

ПРИЈАВЕТЕ СЕ!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде