Vrabotuvanje.com - Мерчендајзер ( унапредувач на продажба) – реон Скопје - Скопје - КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мерчендајзер ( унапредувач на продажба) – реон Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОЛИД ФУДС ДООЕЛ
 • Адреса: ул.6 С.Колешино, 2400 Струмица
 • Веб страна: http://www.kolidfoods.com

 

Водечка компанија од областа на увоз и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, застапник на реномирани брендови

 
Има потреба да вработи:
 
МЕРЧЕНДАЈЗЕР (УНАПРЕДУВАЧ НА ПРОДАЖБА) - РЕОН СКОПЈЕ
2 извршители


 

Одговорности:

 • Следење и реализација на зададен таргет план и рута на посета на објекти,
 • Позиционирање и грижа за производите во продажните објекти,
 • Развивање и одржување на односите со клиенти,
 • Грижа за пласман на производите, се со цел за подобрување на нивна продажба.

Услови:

 • Завршено средно образование, ВСС ќе се смета за предност,
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност,
 • Возачка дозвола Б категорија (активен возач).

Личен профил:

 • Мотивирана и стабилна личност,
 • Флексибилност за работа на терен,
 • Способност за индивидуална и тимска работа

 

 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ги испратите преку полето „Брза Апликација“.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде