Vrabotuvanje.com - Асистент за продажба во Nine West - City Mall и East Gate - Скопје - ТАРА МОДА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за продажба во Nine West - City Mall и East Gate

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТАРА МОДА ДООЕЛ
 • Адреса: Љубљанска бр.4 Скопје Сити Мол, 1000 Скопје


Трговското друштво ТАРА МОДА ДООЕЛ од Скопје, има потреба од продавачи за своите продавници Nine West I Kicks and Heelz  кои се наоѓаat во Skopje City Mall и East Gate Скопје. 

Доколку сте вљубеник во модата, придружете се на нашиот тим како асистент во продажба. Беоспорт е меѓународен ланец на продавници кој во својот асортиман ги нуди светски познатите брендови (Pepe Jeans, Superdry, Nine West, G-Star, Garcia Jeans, O`Neill, Quiksilver, Roxy, DC, Wilson, Nine West, Dune ).

Асистент за продажба во Nine West - City Mall и East Gate


За да станете дел од тимот потребно е:
 • Минимум средно образование,
 • Комуникативност, љубезност и непосредност,
 • Презентирање на производите и нивна продажба,
 • Одговорност и организираност во работата,
 • Почитување на кодексот на однесување на фирмата,
 • Познавање на Office програмите и користење на Internet.
 • Водење на документација,
 • Спремност за долгорочна соработка.

Како предност ќе се смета:
 • Работно искуство во продажба,
 • Познавање на странски јазик. 

Ние нудиме:
 • Полно работно време,
 • Можност за напредување.

Доколку сте млади, амбициозни и сакате да бидете дел од нашата екипа пратете ни ја својата биографија со слика преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде