Vrabotuvanje.com - GPS Technical Support - Скопје - Интелегент Нетворк Солушн ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Интелегент Нетворк Солушн ДОО Скопје
 • Адреса: ул.Коле Неделковски, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://ins.com.mk

Интелегент Нетворк Солушн е ИТ компанија која е 16 години на пазарот и во моментов има потреба од GPS Technical Support кој би се приклучил на нашиот тим.

Бараме посветен вработен кој ќе стане составен дел од нашиот динамичен тим!

GPS Technical Support

 

Зошто да се придружите на нашиот тим?

 • Oтклучете го вашиот потенцијал и унапредете ја кариерата во опкружување со поддршка и предизвикување;
 • Бидете дел од тесно поврзан тим кој ја цени тимската работа, креативноста и иновативноста;
 • Работете со широк спектар на клиенти, обезбедувајќи разновидно и привлечно искуство;
 • Вашата напорна работа нема да остане незабележана - нудиме конкурентни бенефити и бонуси.

Потребни квалификации:

 • Познавање на работа со компјутер
 • Познавање на работа на browswer Chrome, Mozila, FireFox
 • Добро познавање на Microsoft Office (Word, Excel)
 • Добри комуникациски вештини (телефонски повици)
 • Тимска работа
 • Познавање на електроника

Како да се аплицира:

За да се придружите на нашиот тим, испратете ја вашата биографија, мотивационо писмо и референци преку полето Брза Апликација.

Не ја пропуштајте оваа фантастична можност да бидете дел од нашиот растечки, динамичен тим. Пријавете се денес и направете го првиот чекор кон возбудлива и наградувачка кариера!

Интелегент Нетворк Солушн е работодавач со еднакви можности, посветен на различноста и вклученоста. Ги охрабруваме сите кандидати да аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде