Vrabotuvanje.com - Работници за магацинско работење, Спремачи на роба - Скопје - ЗУР Маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за магацинско работење, Спремачи на роба

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗУР Маркет

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде