Vrabotuvanje.com - Агенти за продажба - Битола, Прилеп и Кавадарци - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агенти за продажба

Битола, Прилеп и Кавадарци

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

 

бараме агенти за продажба во регион: пелагонија и тиквеш

Придружете се на нашиот тим и претворете ја вашата страст за продажба во успешна кариера.

што нудиме:

  • Пријатна работна средина
  • 6 пати годишно - Национални и Меѓународни патувања
  • Реални можности за напредок
  • Атрактивни бонуси поврзани со вашите зделки
  • Фиксна плата


придобивки:

  • Дури и ако немате искуство, ќе добиете обука која ќе ви помогне да се интегрирате и да знаете се што подразбира оваа работа
  • Флексибилно работно време прилагорено на вашите услови


услови:

  • Кандидати од 18-30 години
  • Сопствено возило кое може да го користите за работа (платени трошоци)

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде