Vrabotuvanje.com - Вработување во Компанија Петковски - Скопје - КОМПАНИЈА ПЕТКОВСКИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Компанија Петковски

Скопје

Рок за пријавување:

  • КОМПАНИЈА ПЕТКОВСКИ
 

Поради зголемен обем на работа, компанија Петковски вработува повеќе работни позиции

МЕСАР ВО ПРОИЗВОДСТВО
ПУШНИЧАР
ОПШТ РАБОТНИК
ПАКОВНО ОДДЕЛЕНИЕ

Што нудиме:

  • Платен регрес
  • Платен годишен одмор 20 дена
  • Плата по договор
  • Работно време во две смени, понеделник до сабота по 7 часа
  • Недела и државни празници не се работат

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.
Контакт телефон: 076 204 124

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде