Vrabotuvanje.com - Школо за дилери - Скопје - Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Школо за дилери

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија и услуги АДМИРАЛ КАЗИНО МК ДОО Скопје
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде