Vrabotuvanje.com - Продавач / Касиер (м/ж) - Скопје - Zara
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач / Касиер (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Zara

Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home, и Oysho) е водечка модна групација со повеќе од 5.800 продавници на 213 пазари.

За нашите Inditex продавници Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti, Zara Home и Oysho во Скопје Сити Мол и Скопје Ист Гејт бараме кандидати за позицијата:

ПРОДАВАЧ/КАСИЕР (м/ж)

Ние веруваме дека нашето најголемо богатство се луѓето кои работат во продавниците.

Ако барате работа во малопродажба, можност за развој и нови предизвици, ова е компанијата за вас!

Потребни ни се кандидати кои сакаат да придонесат за успехот на компанијата, кои се одговорни, уживаат во динамичната атмосфера и чувствуваат страст кон модата.

Ве очекуваме!

Започнете кариера полна со можности и станете дел од професионален тим.

 

УСЛОВИ

Минимално средна стручна спрема

Пожелно искуство во работа со облека

Изразени комуникациски вештини

Подготвеност за работа на неполно работно време

 

Повеќе информации за кариера во Inditex групацијата можеш да најдеш на нашата веб страна:

inditexcareers.com

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде