Vrabotuvanje.com - Продавач / Касиер - Скопје - ИКС ТРИ ТОБАКО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач / Касиер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИКС ТРИ ТОБАКО

 

Киоск во ГТЦ бара персонал за работа за работна позиција:
 

ПРОДАВАЧ/КАСИЕР

 

Работа на неопределено време

Работно време во две смени 7:00-14:00 и 14:00-22:00

Потребни квалификации: 

  • ССС или ВСС
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност.
Лични карактеристики:
  • Организираност и одговорност;
  • Способност за тимска работа;
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
Нудиме:
  • Редовна и стабилна исплата на плата и придонеси
  • Почетна плата 26.000-29.000 денари
  • Дополнителни бонуси на месечно ниво.
Сите заинтересирани да пратат свое CV преку полето Брза Апликација.
Број за контакт: 078 383 849
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде