Vrabotuvanje.com - Референт за наплата и кредитирање во Струга - Струга - НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за наплата и кредитирање во Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • НЕПТУН МАКЕДОНИЈА ДОО експорт-импорт Скопје

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде