Vrabotuvanje.com - Шофер / Дистрибутер - Скопје - Devolli Corporation DOOEL Skopje
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шофер / Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Devolli Corporation DOOEL Skopje

 

"Devolli Corporation" е реномирана компанија, лидер во производството и дистрибуцијата на квалитетни производи за кафе на пазарот (како веќе добро познатите брендови Prince i Pascalin). 

Во моментов, "Devolli Corporation" располага со квалификуван тим од над 1400 работници, главно фокусирани на задоволување на потребите на клиентите. 

Благодарение на модерната технологија, стратегија за управување и развој, "Devolli Corporation" е подготвена да ги задоволи потребите на клиентите за производи со висок квалитет во секое време и во секој случај.

ШОФЕР / ДИСТРИБУТЕР

 

Kвалификации:

  • Минимум ССС
  • Претходно работно искуство во истата област би се сметала за предност
  • Активен возач – Б и Ц категорија
  • Место на живеење Скопје

Одговорности и задачи:

  • Достава на роба до нашите коминтенти  

 Личен профил:

  • Одговорност и исполнителност
  • Флексибилна, комуникативна и динамична личност
  • Лојалност и иницијативност

 


Доколку сте заинтересирани, Ве молиме испратете биографија преку полето Аплицирај.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде