Vrabotuvanje.com - Референт за продажба за продажен салон - Скопје - БС-ДАКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба за продажен салон

Скопје

Рок за пријавување:

  • БС-ДАКА ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Јуриј Гагарин бр.49-3/4 Карпош, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.daka.com.mk

БС-ДАКА објавува 4 слободни работни позиции

РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА ЗА ПРОДАЖЕН САЛОН
 

/ За нас

БС - Дака се стреми да ги задоволи сите барања на купувачите и е во тек со последните трендови на материјали за разубавување на Вашиот дом.

По успешната 23 годишна работа, нашата приказна е 3 изложбени салони и главен магацин со 14 вработени.
Се надеваме дека со Ваша помош оваа приказна ќе продолжи.

Бидете дел од нашата приказна!

 
 

/ Потребни квалификации

  • Претходно работно искуство во продажни процеси е предност, но не е пресудно.
  • Задолжително завршено средно образование, основни познавања од работа на компјутер.

Локација: Скопје

АПЛИЦИРАЈТЕ ПРЕКУ ПОЛЕТО
​БРЗА АПЛИКАЦИЈА!

/ Ние нудиме

  • Работа во две смени по 7 часа, секоја втора сабота неработна.
  • Почетна плата: 28.000 ден.
 

КОНТАКТ ТЕЛЕФОНИ: 
(02) 3079 284 
(02) 6121 529  
​(02) 6090 231

www.daka.com.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде