Vrabotuvanje.com - Техничар - Територија на Р.Македонија - Виола Трејд ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Територија на Р.Македонија

Рок за пријавување:

  • Виола Трејд ДООЕЛ

 
 
Веледрогерија Виола Трејд има потреба од вработување на мотивирана и амбициозна личност која би се придружила на тимот како:
 
ТЕХНИЧАР

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Познавање на ситни поправки од областа на водовод и електрика;
  • Положен возачки испит (Б категорија) - активен возач.

Способности и вештини:

  • Стручност и елоквентност, енергичност;
  • Успешно продавање на производ или услуга;
  • Справување со работа под притисок, исполнување таргети.

Опис на работни задачи и одговорности:

  • Спроведување на предвидените активности;
  • Поправка при дефекти.

Доколку сакате да станете дел од тимот на врвни професионалци, Ве покануваме да аплицирате.
 
Вашата Професионална Биографија (CV) доставете ја преку полето Брза Апликација со назнака на апликацијата „За оглас - Техничар“.
 

Напомена:
 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани. Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде