Vrabotuvanje.com - Референт за продажба за во експозитура (Скопје - Центар) - Скопје - Минт Финтек Груп
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт за продажба за во експозитура (Скопје - Центар)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Минт Финтек Груп

Mint fintech Group има потреба за вработување на работно место 

РЕФЕРЕНТ ЗА ПРОДАЖБА ЗА ВО ЕКСПОЗИТУРА ВО СКОПЈЕ - ЦЕНТАР

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Предност работно искуство во продажба на осигурителни полиси и кредитирање
 • Одлични комуникациски и продажни вештини
 • Одлично владеење на MS office пакет
 • Имаат желба за тимска работа и постигнување на одлични резултати
 • Поседуваат способност за продажба, развој и унапредување
 • Поседуваат способности за придобивање на нови клиенти и градење на долгорочен однос со постојани клиенти

НА ИЗБРАНИТЕ КАНДИДАТИ MINT FINTECH GROUP ИМ НУДИ:

 • Можност за работење во динамична и тимска атмосфера со млади и амбициозни луѓе
 • Обука и развивање на продажни вештини
 • Можност за напредок во кариерата
 • Континуиран систем на награди и бонуси
Вашата професионална биографија и мотивациско писмо испратете ги преку Брзаата Апликација најдоцна до 10.06.2024 година, со назнака за огласот за кој аплицирате.

Сите апликации ќе бидат третирани со строга доверливост.  Само селектираните кандидати ќе бидат повикани на тест и интервју.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во Вашата порака наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во базата на Минт Финтек Груп за идни вработувања. Доколку нема никаква напомена податоците ќе бидат избришани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде