Vrabotuvanje.com - Шеф на малопродажен објект - Скопје - Чаир - Скопје - ДЕЛТА СПОРТ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шеф на малопродажен објект - Скопје - Чаир

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДЕЛТА СПОРТ ДООЕЛ експорт-импорт Скопје

Kомпанијата ЃАК e формирана со идеја дека најпопуларните спортски брендови, препознатливи по услугата и стабилното работење, внесе здрав дух во сите сегменти од живењето.Со најдолга традиција на пазарот работиме преку две децении.

Нашата цел е сигурна купување на спортска опрема и задоволството на нашите купци, додека континуитето тна стабилното работење го негуваме одговорно кон нашите вработени.

Нашата спортска фамилија ја сочинуваат преку 700 вработени и преку 80 малопродажни објекти во Србија и во регионот. Во неа секогаш се добредојдени луѓе со константна цел за подобар учинок, за учење и за унапредување во работата. По тој повод, потребна ни е личност за работно место:

 
ШЕФ НА МАЛОПРОДАЖЕН ОБЈЕКТ
Место на работа: Скопје - Чаир
 
ГЛАВНИ ЗАДОЛЖУВАЊА: 
 • Познавање на целокупниот асортиман на артиклите во малопродажниот објект и постапки со со истиот во согласност со стандардите
 • Посед и ажурирање на документацијата која следи во малопродажниот објект
 • Организација на вработените во малопродажниот објект.
 • Активно учество и предлог на мерки за подобро работење

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ: 
 • Минимум IV степен стручна спрема
 • Минимум 1 година работно искуство во раководење
 • Познавање работа на компјутер
 • Ориентација кон купувачите и изразени продажни вештини

МОЖЕТЕ ДА ОЧЕКУВАТЕ: 
 • Работа во стабилна компанија
 • Динамична и стимулирана работна средина
 • Можност за константно усовршување и развој

Вашето CV и мотивациско писмо испратете ги преку полето Брза Апликација.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесна селекција ќе бидат контактирани
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде