Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје, Њуделхиска 13б - Барел Доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Њуделхиска 13б

Рок за пријавување:

  • Барел Доо
  • Адреса: Њуделхиска 13б, 1000 Скопје
 

Келнер/ка
 

​Основни задачи и одговорности:

  • Услужување на клиенти


Посакувани способности и вештини:

  • Комуникативност, лојалност, чесност, одговорност
  • Самоиницијативност и посветеност во работата
  • Позитивен став кон работата и професионален однос


Што нудиме:

  • Работа на неопределено време
  • Одлична плата по договор
  • Работа во смени
  • Кул атмосфера

Доколку ги поседувате горенаведените карактеристики и способности, аплицирајте за оваа позиција преку полето Брза Апликација и бидете дел од нашиот тим!

Телефон за контакт 071909465.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде