Vrabotuvanje.com - Продажни асистенти - Битола - Битола - ЛПП МАЦЕДОНИА увоз-извоз ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажни асистенти - Битола

Битола

Рок за пријавување:

  • ЛПП МАЦЕДОНИА увоз-извоз ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде