Vrabotuvanje.com - Келнер/ка / Шанкер/ка - Скопје - Piazza Liberta
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ка / Шанкер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Piazza Liberta

 

Piazza Liberta има потреба од проширување на својот тим за работни позиции со полно или со скратено работно време

КЕЛНЕР/КА / 
ШАНКЕР/КА

 

Потребни квалификации: 

Љубезност, точност, педантност, комуникативност, работење во тим
Апликанти со предходно работно искуство ќе имаат предност


Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија CV или кратко писмо може да испрат преку полето Брза Апликација или на телефонскиот број 071 210 042 (понеделник до петок од 08.00-16.00)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде