Vrabotuvanje.com - Унапредувач на продажба - Источна Македонија - Скопјe - СЕНФООДСКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Унапредувач на продажба - Источна Македонија

Скопјe

Рок за пријавување:

  • СЕНФООДСКОПЈЕ
  • Адреса: Петар Ацев 6/2, 1000 Скопје
 

“Сенфудскопје“ од Скопје фирма од областа на маркетинг и продажба, за портфолиото на ЕТИ кондиторските производи од Турција, има потреба од следната работна позиција:

УНАПРЕДУВАЧ НА ПРОДАЖБА
(територијата на Источна Македонија)

Потребни квалификации:

  • Приоритет претходно работно искуство;
  • Приоритет регион Штип, Радовиш.

Личен профил:

  • Претставителност, комуникативност и ентузијазам;
  • Одговорност, лојалност, флексибилност и енергичност;
  • Ориентираност кон клиенти;
  • Б категорија активен возач.

 

Заинтересираните кандидати да достават CV преку полето Брза Апликација или на адреса Петар Ацеб 6/2 Аеродром Скопје.

Сен фуд Скопје е продолжена фирма на Шенкардеш од Турција овластен дистрибутер на ЕТИ производите за Балкан,
Нашите работни задолженија се: Увоз, Мерчендајзинг , Мониторинг и Маркетинг.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде