Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Кавадарци - Кавадарци - CMS-VEL COMPANY 2015
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Кавадарци

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • CMS-VEL COMPANY 2015

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде