Vrabotuvanje.com - Продавач на деликатес - Струмица - Струмица - ДТУ РАМСТОРЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на деликатес - Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • ДТУ РАМСТОРЕ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде