Vrabotuvanje.com - Комерцијалист (Brand Manager) - Скопје - ТОЛЛАКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист (Brand Manager)

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТОЛЛАКС ДОО
  • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.82 лок.59 Аеродром, 1000 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде